נפטרים עכשיו מהמשקפיים!
background image
חשוב לדעת

משך ההליך- מספר דקות בודדות
חזרה לשגרה- מייד לאחר הניתוח
כאבים- אין!
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

לאחר בדיקת התאמה, כ-30% מאוכלוסיית בני ה-18 ומעלה המועמדים לניתוח הסרת משקפיים בלייזר, מאובחנים כלא מתאימים לניתוח לייזר בעיניים והם יאלצו להישאר עם משקפיים או עדשות.

מכונים להסרת משקפיים בלייזר

חשוב לדעת

משך ההליך- מספר דקות בודדות
חזרה לשגרה- מייד לאחר הניתוח
כאבים- אין!
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

לאחר בדיקת התאמה, כ-30% מאוכלוסיית בני ה-18 ומעלה המועמדים לניתוח הסרת משקפיים בלייזר, מאובחנים כלא מתאימים לניתוח לייזר בעיניים והם יאלצו להישאר עם משקפיים או עדשות.

אמריקן לייזר - אמריקן לייזר רשת מובילה בישראל לטיפולים אסתטיים כאשר עיקר התמחויותיה הן הסרת שיער בלייזר, טיפולים דרמואסתטיים והסרת משקפיים בלייזר. אמריקן לייזר מקפידה על סטנדרטים גבוהים, בקרה קפדנית, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת כבר יותר מ - 20 שנים. באמריקן לייזר בוצעו בהצלחה למעלה מ - 23,000 ניתוחי רפרקציה ע״י טובי המומחים בישראל.

אמריקן לייזר משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם: האלגרטו 400 ובשיטת ה- Custom LASIK המאפשר דיוק מירבי במהלך ביצוע ההליך לתיקון ראייה אופטימאלי עם מינימום תופעות לוואי וסיכונים. הניתוח אורך לא יותר מ- 10 דקות לערך לאחריו תחזרו לשגרה במהירות.

אמריקן לייזר משתמשת גם בטכנולוגיית EBK שמגדילה באופן משמעותי את הדיוק והיעילות בהליך באמצעות מכשיר שמקלף בעדינות את שכבת האפיתל שנמצאת על קרנית העין כהקדמה לפני הניתוח לתיקון הראיה. באמצעות מכשיר (חד פעמי) שנקרא EpiClear, מסירים את רקמת האפיתל וזאת מבלי לפגוע בשכבת המטרה שבקרנית ומסייעים להחלמה מהירה. טכנולוגיית איי ביי קיי כאמור מגדילה את הדיוק ואת האפקטיביות של הניתוח כאשר בסיום ההליך, רקמת האפיתל מתחדשת לחלוטין וזאת מבלי שנותר כל סימן.

כל הניתוחים ברשת אמריקן לייזר להסרת משקפיים, מבוצעים ע״י בכירי הרופאים בעלי ניסיון עשיר בטכנולוגיית הלייזר! רשת אמריקן לייזר מונה 17 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ ומטפלת ביותר מ - 180,000 לקוחות מרוצים!

מכונים להסרת משקפיים בלייזר


קר לייזר - קר שרותי רפואה הוקמה כבר בשנת 1989 כדי לספק שרותי איבחון וטיפול רפואי פרטי. Care שמה לעצמה למטרה ולאסטרטגיה שילוב של טכנולוגיה רפואית מתקדמת לצד רופאים מיומנים, כדי לספק איכות רפואית גבוהה בכל תחום שבו החברה פעילה.

Care מעניקה את כל הטיפולים הנדרשים באמצעות מיכשור מתקדם ובטוח, הסרת משקפיים בלייזר מבוצעת רק על ידי צוות מיומן ובעל מינימום של 10 שנות ניסיון – תוך מתן הסבר ומידע מלא, בשקיפות מלאה ובמחירים הוגנים. Care פועלת תחת תקן איכות ISO 9001 בפיקוח מכון התקנים הישראלי.

רשת מרפאות קאר מתמחה בכל השיטות המובילות להסרת משקפיים בלייזר בהן לאסיק ו- prk וכמובן בניתוחי צייס לייזר פרימיום. המרפאות של קאר פועלות באישור משרד הבריאות בישראל ומכשירי הלייזר מאושרים לשימוש ע״י ה- FDA האמריקאי. רשת קאר מונה עשרות סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ והיא הרשת המובילה והגדולה ביותר בישראל המטפלת בבכמה עשרות אלפי לקוחות מרוצים! יותר מ - 120,000 עיניים כבר טופלו ברשת!

מבצעים והנחות מיוחדות לשנת 2023: בדיקה התאמה + תיק רפואי ממוחשב + תעודת אחריות לכל החיים ובנוסף פריסת תשלומים של שנתיים במחירים מעולים!

הנחות מפליגות ומיוחדת לחברי מכבי שלי - ניתוח הסרת משקפיים (PRK) בשתי עיניים רק ב- 4,717 ש”ח בעין אחת 3,002 ש״ח או ניתוח לאסיק במחיר של 988 ש״ח (לשתי עיניים) או 642 ש״ח (לעין אחת) או ניתוח בפמנטו סקונדה לייזר וויבפרונט במחיר של 5,890 ש״ח לשתי עיניים או 3,758 ש״ח לעין אחת.

או הנחות מפליגות ומיוחדת לחברי כללית מושלם פלטינום, לדוגמא - ניתוח הסרת משקפיים (PRK ווייבפרונט) בשתי עיניים רק ב- 3,800 ש”ח בעין אחת 2,630 ש״ח או ניתוח אינטראלאסיק במחיר של 5,075 ש״ח (לשתי עיניים) או 3,395 ש״ח (לעין אחת) או ניתוח צייס סמייל האיכותי ביותר במחיר של 10,200 ש״ח לשתי עיניים או 4,120 ש״ח לעין אחת.

או הנחות מפליגות ומיוחדת לחברי מאוחדת עדיף או שיא, לדוגמא - ניתוח הסרת משקפיים (PRK או לאסיק) בשתי עיניים רק ב- 4,300 ש”ח תוספת וויבפרונט 2,450 ש״ח, תוספת אינטראלאסיק 2,250 ותוספת של מנתח בכיר 950 ש״ח.

או הנחות מעולות לחברי לאומית זהב או לאומית כסף, לדוגמא - ניתוח הסרת משקפיים PRK + וויבפרונט בשתי עיניים רק ב- 5,309 (מחיר לחברי לאומית זהב) או 7,000 (מחירון לאומית כסף). לאסיק + וויבפרונט בשתי עיניים 4,059 ש״ח (לאומית זהב) או 5,752 ש״ח (מחירון לאומית כסף).

pointer arrow

מתחילים לראות מצויין עכשיו! הרשמו כאן