×

×

ניתוח לייזר להסרת משקפיים - z lasik

ניתוח לייזר להסרת משקפיים זי לאסיק (lasik Z או Ziemer LASIK) היא שיטת הטיפול המדוייקת, הבטוחה, החדשנית והמתקדמת ביותר בענף ניתוחי העיניים להסרת משקפיים בישראל ובעולם כולו. ניתוח לייזר להסרת משקפיים מתחיל ונגמר בלייזר, הווה אומר אין שימוש כלל בלהבים כפי שנהוג בשיטות אחרות בהן מסירים משקפיים.

מעל למיליון מנותחים ברחבי הגלובוס עברו בהצלחה ניתוח לייזר להסרת משקפיים ע״י מכשיר z-lasik, יש לציין כי רוב רובם של המנותחים לא חשו בכאבים או אי נוחות במהלך או לאחר הניתוח ורובם המוחלט רואים הרבה יותר טוב כעת מאשר בעבר עם משקפיים.

יתרונות נוספים של ניתוח לייזר להסרת משקפיים z-lasik הם הליך קצר ביותר (דקות ספורות) כאשר השימוש בלייזר במהלך הניתוח להסרת משקפיים הוא מינימאלי, הרבה פחות תופעות לוואי וסיבוכים מאשר כל שיטת טיפול אחרת ועוד. בהמשך המאמר מידע מפורט כיצד מבוצע ההליך וגם על סיבוכים ותופעות לוואי מהניתוח.

עצרו לרגע

אם נמאס לכם מהמשקפיים, הסרת משקפיים זי לאסיק היא הפתרון המושלם עבורכם. מדובר בהליך אסתטי רפואי קצר, שנועד לתקן את הראייה ולשחרר את המטופל מהצורך במשקפיים. אם גם אתם רוצים להצטרף למיליוני מטופלים מרוצים, חשוב שתבחרו במכון עיניים מקצועי. תוכלו לעשות זאת אצלנו, התייעצו איתם עכשיו!

עצרו לרגע

אם נמאס לכם מהמשקפיים, הסרת משקפיים זי לאסיק היא הפתרון המושלם עבורכם. מדובר בהליך אסתטי רפואי קצר, שנועד לתקן את הראייה ולשחרר את המטופל מהצורך במשקפיים. אם גם אתם רוצים להצטרף למיליוני מטופלים מרוצים, חשוב שתבחרו במכון עיניים מקצועי. תוכלו לעשות זאת אצלנו, התייעצו איתם עכשיו!


המילה האחרונה בניתוחי לייזר להסרת משקפיים

ניתוח לייזר להסרת משקפיים זי לאסיק הוא סוג חדש יחסית של ניתוח לתיקון ראייה אשר נחשב לבטיחותי והמדויק ביותר מאי פעם. זוהי גם המהדורה האחרונה נכון למועד כתיבת שורות אלו של פמטו סקונדה לייזר - סוג של לייזר אשר משגר פולסים קצרים מתפרצים של אור במהירות מדהימה אשר יוצרת קרום דק ברקמת הקרנית. רקמה זו היא דקה מאוד וניתנת להסרה בקלות מעל פני העין ומאפשרת ללייזר לעצב מחדש את הקרנית.


מהו פמטו סקונדה לייזר?

פמטו סקונדה זהו משך זמן הפולס של כל קרן לייזר. הפמטו סקונדה היא מהירות שאינה ניתנת לתיאור ובמונחים מתמטיים אפשר להשוותה למיליון חלקי מיליון של שנייה. זהו סוג של לייזר מהמהירים ביותר בשטח רפואת העיניים שמסוגל לשגר פולסים פי 10 יותר מהר מכל מכשיר לייזר מסורתי ושמצמצם למינימום סיבוכים שעלולים להיווצר לאחר הניתוח.

היתרון של לייזר הפטמו סקונדה הוא שהניתוח מבוצע ללא עזרה של אזמל ניתוחים שמקנה בטיחות ונוחות רבה למטופל במקביל לתוצאות טובות יותר.

ניתוח לייזר להסרת משקפיים - z lasik  


יתרונות נוספים של ה - Z - lasik

  1. דיוק - Z-LASIK גורם להיווצרות קרום קטן על רקמת הקרנית שניתן להסיר מצד אחד ובאותה העת לאפשר גישה לקרנית. הקרנית חלקה ויבשה וזהו המצב הטוב ביותר לטיפול בלייזר.
  2. בטיחות - לייזר פטמו סקונדה כמו Z-LASIK מגיע ללא להבי חיתוך, עובדה שמפחיתה את הסיכון לסיבוכים מסוימים ומחישה את זמן ההתאוששות וההחלמה. התהליך מהיר, ללא כאבים ובטיחותי.
  3. מהירות - בניתוח לייזר להסרת משקפיים ה- Z-LASIK משגר פולסים אולטרה קצרים אשר מאיצים את התהליך ובכך מקטינים למינימום את תופעות הלוואי.
  4. אפשרויות הטיפול - ניתוח לייזר להסרת משקפיים זי לאסיק מטפל גם בחלק מהמועמדים שנפסלו להליך בשיטות וותיקות יותר, למשל, ניתן לבצע את ההליך גם במטופלים שסובלים ממיופיה גבוהה.
  5. תוצאות הטיפול - שעות ספורות לאחר הניתוח, רוב המטופלים יכולים לראות היטב.

 


כיצד מבוצע ניתוח לייזר להסרת משקפיים Z - lasik?

מאלחשים את העין בעזרת טיפות המכילות חומרי הרדמה ומצמידים מתקן שמיצב את העין במצב פתוח כדי למנוע מצמוצים במהלך הניתוח. המנתח ייצור בעזרת הלייזר את הקרום מעל העין ויסית אותו הצידה כך שהלייזר יוכל לטפל ולשחזר מחדש את הקרנית. לאחר מכן יחזיר הרופא את הקרום שהוסת הצידה אל מעל הקרנית. אין צורך בתפרים כיוון שהקרום חוזר למקומו ונקלט באופן טבעי בקרנית. לאחר מכן הרופא יזליף טיפות אנטיביוטיקה כדי למנוע דלקת אפשרית.


לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים

העין שטופלה תכוסה ברטייה רפואית שתגן על העין למשך 24 השעות הראשונות שלאחר הניתוח, יתכנו כאבים קלים או אי נוחות מסוימת שמטופלת במשככי כאבים. תקבלו תרופות אנטיביוטיות בצורת טיפות שיש להזליף על העין ותפקידן הוא למנוע דלקות ולזרז את תהליך ההחלמה.

בימים הראשונים שלאחר הניתוח לייזר אסור לשפשף את העין. אסור גם שיחדרו שמפו או סבון למקום במהלך המקלחת וכן יש להימנע מפעילות ספורטיבית לחלוטין. רצוי להשתמש במשקפיים כהות בימים הראשונים לאחר הניתוח היות והעין תהיה רגישה לקרינת השמש ולאור הסביבתי הכללי. ראייה מעורפלת במהלך הימים הראשונים היא תופעה טבעית שתסתדר לאחר זמן קצר, ברוב המקרים תופעה זו תפסח עליכם.


תופעות לוואי

הסרת משקפיים בזי לאסיק נחשבת לבטיחותית מבין כל השיטות אך אין הליך רפואי שאינו כרוך בסיכון. ישנן מספר תופעות לוואי שנוצרות לאחר ניתוח Z-LASIK והן כוללות: אפקטים של “מטאורים” ו”הילה” כאשר מסתכלים על אורות נוצצים, עין יבשה וריסים נפולים. כל התופעות שתוארו אמורות לחלוף לאחר תקופה קצרה יחסית.

סיבוכים נדירים שעלולים להופיע כוללים:

  • חזרה למצב של קוצר ראייה
  • צלקת על הקרנית.
  • בעיות בקרום הקרנית.
  • נזק לקרנית.
  • תיקון לקוי של קוצר הראייה עם תוצאות של תת ראייה או ראיית יתר וליקוי ראייה או עיוורון במקרים נדירים ביותר.